KONST / Litografier / Färglitografi 11918243
nr 1191 8243
Claude Weisbuch
(f. 1927)
Färglitografi, Signerad, numrerad 120/160, bladets mått: 58x77 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 juni 2018
kl 18:16:16
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr